1 / 5
Prodavam urbaniziran plac vo Kumanovo
35.000 €
Цената не е фиксна
02.09.2022 08:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

550 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот се наоѓа позади ул.,,Авној,,опфатен е со урбанистички план,уцртана е куќа со 120 метри квадратни во основа.Приклучен е на градски водовод и приклучок за канал.
Тел 078490804

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sasha
Потврден огласувач
078490804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам