1 / 5
Se izdava deloven objekt
1 €
17.09.2022 14:14

Скопје Центар / Скопје

Objektot se naoga vo izlez od dracevo , moze da se koristi za poveke nameni, objektot poseduva dva sprata.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
071680890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам