1 / 12
Se prodava nova kuca
900 €
25.09.2022 17:56

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Bajram sabani

Se prodava kukja nova gradba 2020 godina tri kata i potkrovje so vkupna povrsina od 280 m2.
Kukjata e gradena so najsovremeni materijali. Osnovata e 60 cm armirana betonska ploca. Ostanatite ploci se so stirodur i armiran beton. PVC stolarija so 7 komori I 3 stakla so aluminiumski roletni so motorcinja. Kukjata poseduva radijatorsko I podno greenje . Italijsnski vodovoden sistem. Krovni prozorci. Za povekje info na 078234870

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078234870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам