1 / 11
Канцелариски Простор - 185 м2 / До Силбо - Позади Броз Кафе
1.150 €
23.08.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

185 m²

Се издава нов Канцелариски простор од 185 м2, до Силбо (Универзална Сала), позади Броз Кафе.
5ти Спрат, со лифт и едно паркинг место во зградата (гаража).
-Располага со голем салон 80м2 со подиум изработен од високо квалитетен мермер и паркет - одличен за океан систем за повеќе вработени.
-3 дополнителни канцеларии
-2 балкони
-4 тоалети (едно големо и 3 по мали)
-Кујна
-Остава
-Располага со целосен централен систем за Ладење (вентилација) - Чилер, до сите простории.
-Греење приклучено на градско парно

По договор може да се издаде и комплетно уреден со канцелариски мебел.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
071545520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам