1 / 9
Four Winns H170 LE
1 €
23.09.2022 09:27

Охрид / Охрид

Four Winns H170 LE za 7 osobi so orginalna prikolna. Godina na proizvodstvo: 2005
Motor: Volvo penta 3.0 135PS
Nova tenda bimini top. Napraven kompleten servis i regirstriran vo juli 2022.
Gratis konstrukcija na vlecenje!
Kontakt: Viber 071-298-297

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам