1 / 2
Bager Takeuchi TB070
1 €
Цената не е фиксна
21.11.2022 08:32

Крива Паланка / Крива Паланка

Se prodava bager takeuchi tb070 vo dobra rabotna sostojba.
Kontakt:
*070/753-070* -Zoki

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078334080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам