1 / 1
ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ
6.500 €
28.10.2022 08:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

1878 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коњаре, КП 10 - 854м2 и КП 11 - 1024м2, место викано Бара. Цена 3.5 евра/м2
Телефон за контакт 075/252-152

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Dinamik Inzenering
Потврден огласувач
075252152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам