1 / 6
Se izdava Dukan 120 m2
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:28

Кавадарци / Кавадарци

Se izdava dukan 120m2. na ulica bulevar Makedonija
Dukan+Kancelarija +Klima+magacin
5 eu. -1m2 ili dogovor
info: 070 454 999

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Dimov
Потврден огласувач
070454999 ili Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам