Prodavam kuka
38.000 €
09.08.2022 14:33

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

84 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

42 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Srecko puzaljka

Se prodava kuka od 84m2 od koj 42 m2 kuka ostanato dvor kopletno renovirana odvnatre pred okolu dva meseci ima golem podrum i na visoko nivo kukata se naoga blizu staro izgoreno skolo vo centarot cena 38.000evra ima prostor za dogovor broj za kontakt 071309216

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071309216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам