1 / 1
Продавам земјиште
1 МКД
24.08.2022 13:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам земјиште за викендица со локација 100м пред ресторанот Визијана.
Цена по договор.
Телефон за контакт: 071234880 Чедомир

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078315077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам