1 / 7
Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno
По Договор
27.09.2022 11:00

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

80 m²

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoja Stefkovski vo naselba Triangla Madzari.
Objektot e skoro renoviran so povrsina od 80m2 i e priklucen na gradsko parno.
Cena po dogovor (povolna)

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

**
Потврден огласувач
077967979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам