1 / 10
ОТКУПУВАМ Уметнички слики од Васко Ташковски
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 22:37

Скопје Центар / Скопје

ОТКУПУВАМ Уметнички слики од Васко Ташковски
ИСКЛУЧИВО Масло на платно, преку ВИБЕР на ++38970808295

Откупот е по договор и комуникација исклучиво по вибер, испратете фото од делото негова димензија потпис - сликан и вашата цена, доколку немате едно од овие работи нема да ви одговориме на пораката.
+389 70 808 295

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Kolekcioner
Потврден огласувач
070808295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам