1 / 1
Se prodava masa so 6 stolici!!!!
10.000 МКД
10.08.2022 13:26

Тетово / Тетово

Se prodava masa so 6 stolici, nekoristeni...Kupeni se pred eden mesec , gi prodavam za 10.000 den
Lice za kontakt Liljana 078219139.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
071370078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам