SE PRODAVA NIVA 071/251-483
По Договор
05.10.2022 13:33

Битола / Битола

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na kos i izleguva na dvata patista.
Kontakt tel.071/251-483 i 075/331-832

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

IPET Invest
4ти Ноември Битола
Потврден огласувач
071235929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам