1 / 5
Aprilia SR GT 200 2022 god. 070556363
1 €
Денес 09:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2022

Модел:

SR GT 200

Aprilia nova

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Metalni Konstrukcii
Потврден огласувач
071315315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам