KUPUVAM KUCA
1 €
30.09.2022 11:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

KUMANOVO

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , kuhinja, so dvor od najmalku 100 m2 , do 35000 evra ,dajte ponuda plakam vednas .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам