1 / 11
BMW 730d X-drive M paket 2020
63.000 €
03.01.2023 10:40

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2020

Гориво:

Дизел

Километри:

65000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

195 kw / 265 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW 730d x-drive, 195kw, 2020 godina, M paket, 65.000km servisirano samo vo BMW, naj full oprema, laser intelegentni svetla, vakum, masazi, greenje i ladenje na sedista, M kocnici, siber, ambientalno osvetluvanje, wireless polnac, wifi, live navi, telefon, 20 incni M bandasi, apsolutno full...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 530d M model

39999 €

BMW 730d X-drive M paket 2020

63000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам