1 / 11
se prodava deloven prostor 17m2
По Договор
02.12.2022 13:21

Кисела Вода / Скопје

Se prodava dekoven prostor,kaj stara rampa do zgradata PEGLA DO NLB BANKA I KOMERCILJALNA BANKA ,IMA BESPLATEN PARKING PARNO IMOTEN LIST BEZ TOVARI,PROSTOR NEE KORISTEN,PLAKANJETO E PREKU ZIRO S/KA,BEZ ZAMENI

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078412364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам