1 / 2
100 Epruveta per gjak 10ml // Eproveti za krv
70 €
08.12.2022 21:12

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Epruveta per gjak 10ml // Eproveti za krv

100pcs Box

PRF + PRP Tubes • BD Vacutainer Serum Tubes 10ml NO ADDITIVE tubes

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071827555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам