1 / 7
Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 21:54

Брвеница / Тетово

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Napraveni se site servisi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Todor Boshkoski
Потврден огласувач
076222176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам