1 / 3
SE IZDAVA DUKJAN NA 3-TA MUB
По Договор
22.09.2022 17:04

Куманово / Куманово

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Se izdava dukjan na 3ta mub vednas do gostilnica doma na noviot kruzen tek
Dukjanot e 40m/2
Telefon za kontakt
070 211 062 Marjan

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Petar
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам