Се продава нива во село Винце
По Договор
27.09.2022 14:49

Куманово / Куманово

Квадратура:

3480 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔
Покрај главен пат на селото Винце плацот е погоден за било каква градба.
Тел за контакт:078 295 941 Тони
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
078807304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам