1 / 2
Se izdava deloven objekt
1.500 €
20.09.2022 09:54

Кисела Вода / Скопје

Se izdava deloven objekt na tri sprata
vo Skopje
Kvadratura 2000m2
so tovaren lift
avtobuska stanica na samata vrata od objektot
alarm
kameri
kancelarii
za magacin, proizvodstvo

Broj za kontakt 078 244 760

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Deloven
Потврден огласувач
078244760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам