1 / 6
Se prodava ili izdava ducan od 36m2
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 18:54

Куманово / Куманово

Квадратура:

36 m²

Греење:

Друго

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077743272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам