Плац за викендица
4 €
02.09.2022 17:50

Куманово / Куманово

Квадратура:

1700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локација 100м пред ресторанот Визијана.
Телефон за контакт : 078315077 - Тони

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078315077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам