1 / 12
Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Keles
1 €
20.08.2022 16:16

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Z.J Shpanac

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Kelesh od 50m2 i podrumski prostorii od 10m2. Cena po dogovor, kontakt telefon 071 721 630.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola Trajkovik
Потврден огласувач
072256929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам