1 / 9
Iznajmuvanje na stan
380 €
28.11.2022 15:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ulica Praska

Se iznajmuva namesten stan vo naselba taftalidze vo blizina na gimnazija Nova. Stanot se iznajmuva na podolg vremenski period.
Telefon za kontakt - 078 607 428

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Simona
Потврден огласувач
078607428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам