1 / 12
shitet banesa 58m2
850 €
08.09.2022 19:55

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

93

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

JNA

shitet banesa ne hyrje te qytetit perball zjarrfiksave. Banesa ka nje sallon 7m2 me 4m2, dhom te fjetjes, kuzhin, teras parking i cili eshte vetem per banoret dhe nje vent me lodra ne oborr te baneses. nr tel: 070 423 846

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

rami
Потврден огласувач
070423846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам