1 / 4
Se prodava КУЌА
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 21:02

Делчево / Делчево

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Delcevo

Se prodava kukata
Vo delcevo
Poveke informacii na brojot vo opisot
070704558 VANE

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gti
Потврден огласувач
071976514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам