1 / 4
PRIDE vrekja za boks
7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:23

Ѓорче Петров / Скопје

Vrekjata e nova NE udrena
Komplet do NOVI rakavici i stegaci

Informacii na broj
070388189

070388189

070388189

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Vilijan
Потврден огласувач
070378099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам