1 / 21
Extra ureden renoviran trosoben 70m2 Centar kaj Gr. Ambasada
450 €
20.03.2023 10:42

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

CENTAR-BUNJAKOVEC

sifra 18575

Se izdava extra ureden renoviran trosoben stan 70m2 Centar kaj Grcka ambasada, na 2-ri kat so lift, centralno parno, 2 spalni , salon so trpezarija i kujna, VEDNAS VSELIV !

cena 450 evra

kontakt mobilen
075 534 820
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ДОМА ДОМ
Ivo Lola Ribar br.72B lok.8
Потврден огласувач
023051300
Испрати Е-маил до огласувачот

DVOSOBEN NAMESTEN STAN 37m2 CENTAR- UNVERZALNA

180 €

CETVOROSOBEN PRAZEN 100M2 PRIZEMJE KAPISTEC

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам