1 / 12
Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип
33 €
Цената е фиксна
28.03.2023 15:32

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Сане Ѓоргиев 33

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип, на околу стотина метри од најатрактивните локали-Angels Cafe, Terminal 7, Clique, до стадионот и автобуската станица. Центарот на градот е околу 5-10 мин пеш. Станот се изнајмува само за пократки временски периоди за не повеќе од 3-4 лица.
-Не се изнајмува за студенти.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Трајче
Потврден огласувач
078414811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам