1 / 2
imt551
1 €
11.09.2022 13:19

Чучер Сандево / Скопје

traktor imt551so hidrulicen volan kompresor na motor akomulator legaliziran tel075244457

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075244457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам