1 / 1
Се продава нива-плац Донков млин
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2022 08:22

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1785 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива-плац со површина од 1785 метри квадратни.
Плацот се наоѓа испод Бучен Козјак или Стара Живинарска фарма - Куманово ( месност Донков млин )
Кат.парцела 2106/1 - 1467 м2
2107/1 - 318 м2
Имотен лист 38716
Плацот е идеален со струја и вода и канализација за градба на викендица или фарма.
Цена за метар квадратен е 20 евра.
тел 071375568

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Куманово
Потврден огласувач
071375568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам