1 / 1
Kancelariski prostor
По Договор
16.08.2022 19:00

Велес / Велес

Квадратура:

200 m²

Se izdava ili prodava kancelariski prostor od 200m2 vo centarot na gradot, so podrumski prostorii 40m2.

Info 075469985

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078759661-075469985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам