1 / 12
SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 19:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

122 m²

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na prv kat (poranesno Interworks).

Cena po dogovor.

Dejan 078 281 099

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
078244642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам