1 / 7
SKRETNICI,SVRTNICI- EFTINO
700 МКД
04.09.2022 08:36

Охрид / Охрид

Prodavam svrtnici EDNA tro-sistemska drugata ZA bas ILI vufer SO nov kondenzator.
ORIGINAL FABRICHKI
EFTINO,NE MI TREBAAT
075 932003

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Nika
Потврден огласувач
075932003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам