1 / 2
iPhone 6S
5.000 МКД
Цената е фиксна
26.08.2022 21:37

Струмица / Струмица

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

6S

Боја:

Silver

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Bez zabeleska!!!
Za poeftino ne me baraj!!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
077887880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам