1 / 5
Се издава дуќан под кирија
1 €
25.08.2022 12:14

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Нема

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, се наоѓа кај Средно Економско училиште во Куманово!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Avto
Потврден огласувач
071333976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам