1 / 7
4 мали кучиња,Питбул со педигре
5.500 МКД
22.08.2022 13:16

Струмица / Струмица

Se prodava visoko kvalitetno leglo na Pitbuli so sampionsko pedigre, 2 maski I 2 zenki 5500denari

Javete se na 078/258-765

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078253016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам