1 / 2
PRODAVAM 6 KANCELARII VO ADVOKATSKA ULICA CVRSTA GRADBA
160.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 22:06

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

85 m²

PRODAVAM 6 KANCELARII VO ADVOKATSKA ULICA CVRSTA GRADBA SO SANITAREN CVOR CENATA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

VIBER
1615
Потврден огласувач
075316515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам