1 / 8
Jipet babesa me qira. Se izdava stanot pod kirija.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2022 10:56

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Strasko arsov br 12

Jipet banesa me qira . Banesa posedon gjitha paisjet per jetes .Banesa asht e lir nga data .1/10/2022. Per ma shum informata lajmronu ne viber ne ket numer. +38971541241. Vetem ne viber . Se izdava stanot pod kirija stanot je namesten sfe stanot je sllobono od den. 1/10/2022 za po viśe informaci javite se na viber na broj. +38971541241. Samo na viber.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Samet
Потврден огласувач
071541241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам