1 / 11
Setra 319 UL
По Договор
01.12.2022 13:00

Кочани / Кочани

Se prodava megygradski avtobus
vo odlicna sostojba raboti sekoj den.
2001 godina
Euro 3
Klima ,Vebasto ,Retarder
Motor Mercedes
Avtomacki menuvac
66 / 66 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Goce Sokolov
Потврден огласувач
078263560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам