1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !
650 €
05.10.2022 17:19

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Карпош КАЈ МИ-ДА. поседува 130 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима инвертер, балкон, 2 купатила, гаража, греење на парно, нова градба, вселив од 1 Октомври...

цена-650 евра

шифра: 20050

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош кај Ми-Да !

300 €

ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 4_собен стан во Центар со МЕБЕЛ !

450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам