1 / 3
Се продава куќа
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2022 16:16

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

275 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

446 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

ул. Драган Стопаревиќ

Се продава куќа на Драган Стопаревиќ, новоградба, Цена по договор.
2 спрата наместени, 1 празен.
Подно греење на топлотна пумпа.
Oснова на куќа 117 м2.
Дворна површина без куќа 329м2.
Изградена- 2020 година.
Со целосна документација.
Број: 078 640 171 Марко
078 640 170 Весна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078278166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам