1 / 11
Se izdava kompletno namesten stan
500 €
Цената е фиксна
24.01.2023 20:59

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pero shvarc 6 /1/17

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potrebno za ziveenje na podolg period
Najmal period za iznajmuvanje 1 godina so notarski dogovor
Cena 500 eur + smetka za el energia

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
078407471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам