Plac niva za vikendica плац нива
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 09:23

Куманово / Куманово

Квадратура:

3084 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac pogoden za vikendica vo selo Pelince Opstina Staro Nagoricane so katastarski indikacii katastarska parcela 3394 vo selo pelince zavedena vo imoten list lice za kontakt stanimir tel: 070617926 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

111111
Потврден огласувач
0178888888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам