1 / 1
OTKUP NA MOTORNI VOZILA
9.999 €
31.05.2023 19:03

Битола / Битола

❗❗Откуп на Моторни Возила❗❗
☎️ 079 361 300 со слика и цена на Вибер.
🤦‍♂️Без да се замарате да ги огласувате и средувате возилата кој сакате да ги продадете.
💰Кеш Пари на Нотар.
📍 Битола, Ресен, Охрид, Д.Хиср и Регионот.
🙋‍♀️ СИГУРНО, БРЗО, ЛЕСНО, ДИСКРЕТНО.

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

Otkup
Потврден огласувач
079361300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам