1 / 6
SHITET SHTEPIA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2022 09:07

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

570 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Nikolla Teslla

Per informata me te hollesisheme kontaktoni ne kete numer: Viber 070 543 123

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dani
Потврден огласувач
070837110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам