1 / 3
Se prodava kukja vo s.Trabotiviste i dve nivi
9.999 €
Цената е фиксна
24.08.2022 10:51

Делчево / Делчево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

76 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

384 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Delcevo, s.Trabotiviste

Se prodava kukja vo s. Trabotiviste.
Ima i dve bavci za prodazba na mesto balija ednata so povrsina od 1185m2, i druga od 2331m2.
broj za kontakt 076-500-263

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglas
Kisela Voda
Потврден огласувач
076500263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам